Perkame mišką

Perkame mišką visoje Lietuvoje

Jau daugiau nei 9 metai perkame mišką tiek iš juridinių, tiek iš fizinių asmenų. Todėl galime didžiuotis, kad miškininkystės srityje turime ne tik teorinių žinių, bet ir praktinės patirties. Mes greitai ir operatyviai sutvarkysime su miško pardavimu susijusius dokumentus.
Dažnai miško savininkai neturi pakankamai informacijos, kaip gali gauti finansinę naudą iš miško.
Jei turite miško, uždirbti galite šiais būdais:

  • Parduodami mišką išsikirsti.
  • Parduodami mišką su žeme.
  • Organizuodami kirtimus ir parduodami medieną. Šio būdo pranašumas, kad bus išlaikyta nuosavybė. Tačiau pačiam organizuoti kirtimus reikia patirties ir valstybės teisės aktų išmanymo. Pavyzdžiui, miško atsodinimui taikomi itin griežti reikalavimai. O jų nepaisant, galima gauti nemenko dydžio baudą.

Kai apsispręsite, kuris būdas jums tinkamesnis, galėsite ieškoti įmonės, kuri perka mišką, arba visus darbus atlikti patys. Mūsų įmonė perka mišką tiek išsikirtimui, tiek su visa žeme.

perkame mišką

Perkame mišką išsikirsti

Miške iškertama ir išvežama mediena, o jūs gaunate sutartą pinigų sumą. Šiuo atveju jūs ir toliau liekate miško savininku su visa atsakomybe už miško priežiūrą. Miško savininkas atsakingas už miškotvarkos projektus. Taip pat reikia mokėti mokesčius, rūpintis miško atsodinimu, apsauga nuo gaisrų. Reikalinga prisiimti visą atsakomybę už savo mišką, taip pat ir už neteisėtus kirtimus, net jei tai padarėte ne jūs. Turėdami nuosavą mišką turite prižiūrėti miško kelius, remontuoti sausinimo sistemas. Nepamirškite, kad turite leisti fiziniams asmenims laisvai lankytis savo miškuose.

Perkame mišką su žeme

Valstybės numatyta miškų priežiūros tvarka yra griežtai apibrėžiama teisės aktais. Jei nenorite sukti galvos dėl nuolatinio rūpesčio mišku, jo atsodinimo, tuomet jums geriausia parduoti mišką su žeme. Jūs gausite visą sutartą sumą iš karto, nereikės mokėti pajamų mokesčio, jei miško savininkas esate daugiau nei 5 metus.

Kodėl verta pasirinkti mūsų įmonę?

- Perkame mišką tiek išsikirtimui, tiek su žeme.
- Perkame net menkaverčius medelynus (apleistas pievas, pamiškes, jaunuolynus).
- Galime užtikrinti geriausią perkamo miško kainą.
- Mes ne tik sumokėsime geriausią rinkos kainą, bet ir atsiskaitysime iš karto.
- Sutvarkysime visus išsikirtimui reikiamus dokumentus.
- Ilgametė patirtis garantuoja profesionalias konsultacijas ir kokybiškas paslaugas.
- Malonus kiekvieno kliento aptarnavimas - atsakysime į bet kokį jums rūpimą klausimą.