biokuras

UAB „Pusbroliai“ miškininkystės ir apleistų teritorijų tvarkymo darbus teikianti bei biokuro gamyba ir pardavimu užsiimanti įmonė. Kompanija sėkmingai dirba rinkoje nuo 2008 metų ir yra įsikūrusi jaukiame biure Klaipėdoje.

Savo veiklą įmonė pradėjo prekybą mišku, o po atliktos galimybių studijos bei sėkmingo įsiskverbimo į rinką bendrovė didelį dėmesį skyrė investicijoms: našiems mechanizmams įsigyti, šiuolaikinėms medienos ištraukimo iš miškų bei jos transportavimo priemonėms įsigyti, darbo sąlygoms gerinti.

VEIKLOS KRYPTIS

UAB „Pusbroliai“ siekia tapti pirmaujančia ir aktyviausiai gamybos sektoriuje veikiančia biokuro, miško pirkimo ir apvaliosios medienos gamybos bei pardavimo verslo įmone. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – prekyba mišku ir  apvaliąja mediena, biokuro gamyba ir tiekimas, birių krovinių ir apvalios medienos transportavimas.

VERTYBĖS

Bendrovei svarbus tinkamas elgesys su darbuotojais ir partneriais bei kokybiško gyvenimo užtikrinimas ateities kartoms. UAB „Pusbroliai“ dėmesys sukoncentruotas į pridėtinės vertės kūrimą perdirbant vietinę žaliavą, ją apdorojant ir panaudojant vietinėje biokuro pramonėje. Bendrovė plėsdama savo veiklą, veikdama planingai bei atsakingai, siekia tobulėti, kurti darbo vietas, klientams suteikti itin kokybiškas paslaugas.

ES PROJEKTAI

2011 m. UAB „Pusbroliai“ gavo ES paramą pagal priemonę „Miškų ekonominės vertės didinimas“. Projekto lėšos buvo nukreiptos miško kirtimo, medienos smulkinimo ir transportavimo technikai įsigyti, apvaliosios medienos bei biokuro ruošos modernizavimui. Projektas buvo sėkmingai įgyvendintas, padidėjo bendrovės konkurencingumo rodikliai.

perka miska