biokuras

 

Biokuras

Biokuro gamyba ir tiekimas visoje Lietuvoje bei užsienyje

 

Mūsų įmonė daugiau nei 9 metus gamina ir tiekia biokurą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia vadintis pirmaujančia įmone Lietuvoje.

Mūsų įmonė turi ypač galingą ir efektyvią biokuro gamybos įrangą, bei transportavimo priemones.

UAB „Pusbroliai“ biokuro gamybos

ir tiekimo Lietuvoje pajėgumai

360 tonų naftos ekvivalento

PER PARĄ

Užtikrindama bendradarbiavimo patogumą kompanija taip pat klientams suteikia atitinkamas garantijas. Esant poreikiui, sudaromos ilgalaikės biokuro tiekimo sutartys, todėl klientai išvengia bet kokios rizikos. Išskirtinės bendradarbiavimo sąlygos – ypač didelis patikimumas bendradarbiaujant.

 

Medienos skiedros produktų techninė specifikacija

Kodas SM1 SM2 SM3 SM3S
Drėgnis (min. – maks.), %
nuo naudojamosios masės
20 % – 45 % 35 % – 55 % 35 % – 60 % 30 % – 55 %
Peleningumas, %
nuo sausosios masės
ne daugiau 2 % ne daugiau 3 % ne daugiau 5 % ne daugiau 5 %
Frakcijos dydis
(ilgis-plotis-storis), mm
vid. 50-50-20
ne mažiau 90 %
50-50-20
ne mažiau 80 %
50-50-20
ne mažiau 80 %
15-15-15
ne mažiau 90 %
maks. 150-60-20 150-60-20 150-60-203 452
Smulkelių frakcijos dydžio dalis biokure ne daugiau 1 % ne daugiau 5 % ne daugiau 10 % ne daugiau 10 %
Dominuojanti pirminė žaliava1 A B C C

Sutartiniai žymėjimai:

1.
A. Padžiovinta malkinė mediena, medienos atraižos, leidžiamos tik gamybos metu susidariusios smulkelės.
B. Leidžiama Nr. 1 pažymėta žaliava ir papildomai medienos pramonės įmonių atliekos, sausų spyglių, sausų lapų kiekis ne daugiau 5 proc. (papildomai prie smulkelių frakcijos).
C. Leidžiama Nr. 1 ir Nr. 2 pažymėta žaliava ir papildomai miško kirtimo atliekos (žievė, pjuvenos, smulkinta mediena, medžio gabaliukai ir kt.). Žievės, spyglių ir lapų neturi būti daugiau kaip 20 proc.

2. SM3S maksimali skiedros frakcija negali viršyti 45 mm (matuojant ilgiausią kraštinę), o visų kraštinių suma negali viršyti 90 mm.

3. SM3 skiedrų frakcija gali viršyti 150 mm (matuojant ilgiausią kraštinę), tačiau tokios frakcijos skiedrų negali būti daugiau nei 1 proc. pristatytos naudojamosios masės.

 

Galime būti patikimu partneriu, biokuro tiekimo srityje!

Jei turite pievų, pamiškių ar kanalų, kurios apžėlusios krūmais susisiekite su mumis jau šiandien.

Ir mes greičiausiai nemokamai sutvarkysime jūsų apleistas žemes.
Jūs ne tik turėsite sutvarkytą savo žemės valdą, bet ir prisidėsite prie biokuro gamybos skatinimo.
Saugokime gamtą kartu!

Reikia pastebėti, kad mūsų planetoje, per pastaruosius šimtmečius iškastinio kuro beatodairiškas naudojimas padarė didelę žalą. Dėl to net pasikeitė atmosferos sudėtis, atsirado šiltnamio efektas ir kiti neigiami aplinkos pokyčiai.

Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas bent iš dalies padeda spręsti ekologinę problemą.

Biokuras vienas iš atsinaujinančių išteklių Lietuvoje. Galime pasidžiaugti, kad biokuro suvartojimas Lietuvoje tik auga. Ekspertai pastebi, kad Lietuva iš Baltijos regione esančių šalių pasižymi geriausiais miško ištekliais.

Nuo senų laikų miškas buvo naudojamas kaip kietojo kuro šaltinis, malkomis buvo šildomi būstai. Šiais laikais yra daug efektyvesnių technologijų, kurios šį nuostabų gamtos išteklių leidžia panaudoti efektyviai. Mūsų šalyje gaminti ir naudoti biokurą itin palankios aplinkybės, nes Lietuvoje didelį šalies plotą dengia miškai, todėl viena iš pagrindinių biokuro žaliavų ir yra mediena.

Kertant miškus, susidaro kirtimo atliekos: įvairios medžių šakos, kelmai. Kirtimo atliekos susmulkinamos į skiedras ir naudojamos kaip kuras. Biokuro gamyba teikia didelę naudą miškams. Nes išvalomi miškai, nederlingi plotai išnaudojami auginti žaliavas, kurios tiktų biokurui.

UAB „Pusbroliai“ medienos biomasę gamina pagal tvarios miškininkystės, įskaitant ekologinius, socialinius ir ekonominius aspektus. Medienos biomasės gamyba vykdoma laikantis FSC® (Forest Stewardship Council® - angl.)* – Miškų valdymo tarybos ir SBP (Sustainable Biomass Program – angl.) – Tvarios Biomasės Programos reikalavimų. SBP sertifikavimui yra paruošta Tiekimo bazės ataskaita (SBP) (Supply Base Report – angl.) su kuria suinteresuotosios grupės yra kviečiamos susipažinti paspaudus žemiau esančią nuorodą:
Dokumentas EN

*licencijos Nr. FSC-C152805

 

 

UAB „Pusbroliai“ medienos biomasę gamina pagal tvarios miškininkystės, įskaitant ekologinius, socialinius ir ekonominius aspektus. Medienos biomasės gamyba vykdoma laikantis FSC® (Forest Stewardship Council® - angl.)* – Miškų valdymo tarybos ir SBP (Sustainable Biomass Program – angl.) – Tvarios Biomasės Programos reikalavimų. SBP sertifikavimui yra paruošta ketvirtoji Tiekimo bazės ataskaita (SBP) (Supply Base Report – angl.) su kuria suinteresuotosios grupės yra kviečiamos susipažinti paspaudus žemiau esančią nuorodą:
Dokumentas 2022

SBP sertifikatas

Screenshot 2020-08-31 at 10.00.18

FSC sertifikatas

Screenshot 2020-08-31 at 10.00.06

Įmonė nuo 2019 m. yra įdiegusi du tarptautinius sertifikatus: ISO 9001 ir ISO 4001. Šie sertifikatai įrodo, kad įmonė yra įsipareigojusi mažinti neigiamą poveikį aplinkai, siekia kokybės ir klientų pasitenkinimo, užtikrina, jog jos veikla būtų vykdoma pagal įstatymų nustatytus. Įmonės, įsidiegusios šiuos standartus, laikomos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie orientuojasi į ilgalaikę partnerystę ir kokybę.

ISO 9001

iso

ISO 14001

Screenshot 2020-08-31 at 10.00.06

Biokuro privalumai:

- Biokuras yra atsinaujinantis išteklius.

- Aukšta energetinė vertė.

- Deginant biokurą neišskiriamas anglies dvideginis. Taip pat susidaro mažesnis kiekis teršalų, kurie skatina šiltnamio efektą.

- Dar vienas biokuro privalumas - tai energetinė nepriklausomybė, nes žaliavą turime čia pat Lietuvoje. Taip pat jis gerokai pigesnis nei dujos ar kiti neatsinaujinantys energetiniai ištekliai.

Jei turite klausimų apie biokurą, prašome susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus rūpimus klausimus.

 

 

 

biokuras