UAB „Pusbroliai“ perka mišką vadovaujantis trimis kriterijais

22 rugsėjo, 2015 pusbrolis

Jei norite pelningai parduoti turimą turtą, svarbiausia surasti patikimą pirkėją. Lengviausia greitai ir be rūpesčių parduoti mišką tokias paslaugas teikiančiai įmonei. Specialistai ne tik pasirūpina reikalingų dokumentų sutvarkymu. Pasirinkę tinkamą kompaniją taip pat nesusidursite su trukdžiais gaunant pinigus už parduodamą turtą. UAB „Pusbroliai“ perka mišką didžiausią dėmesį skirdama trims svarbiausiems kriterijams, kurie užtikrina sklandų darbą, o tai ypač prisidėjo prie lyderiaujančių pozicijų užėmimo rinkoje.

perka mišką

Pirmas kriterijus. Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Įmonės darbuotojai supranta, jog miško pardavimas beveik visiems klientams – didelis darbas, todėl svarbu, jog kiekvienas parduodantis gerai suprastų visą procesą, sąlygas ir dalyvaudamas pardavime jaustųsi saugiai. Sprendžiant finansinius klausimus klientams ypač svarbu tiksliai žinoti pardavimo proceso tvarką ir patirti kuo mažiau rūpesčių bei sugaišti kuo mažiau laiko. Bendradarbiaujant su patikima ir ilgametę patirtį turinčia įmone galite būti tikri, jog dėl sukauptos patirties darbuotojai sugeba ne tik greitai paruošti ir pateikti visus reikalingus dokumentus, bet ir turi pakankamai lėšų greitai pervesti Jūsų pinigus.

Antras kriterijus. Sąžiningumas. Grįžti pas tuos, kuriais pasitiki. Sąžiningas darbas – dar vienas svarbus kriterijus. Nepriklausomai nuo suteikiamos paslaugos dydžio ir paslaugų skaičiaus, nėra geresnės reklamos nei geras atsiliepimas apie bendradarbiavimą. Visada malonu sulaukti klientų rekomendacijų, todėl sąžiningas darbas – svarbi įmonės politikos dalis. Sakoma, jog vienas klientas atsiliepimu pasidalina net su 7 žmonėmis, todėl, be abejonės, įmonė formuoja aukštą bendravimo kultūrą, į bendravimą su klientais žiūri šiuolaikiškai ir deda visas pastangas, kad visi klientai dalintųsi tik gerais atsiliepimais. Kompanijos vadovams ir darbuotojams ypač svarbu, kad klientai jaustų bendradarbiavimo vertę, džiaugtųsi įvykusiais sandoriais, todėl ir kompanijos pavadinimui ne veltui pasirinktas žodis „Pusbroliai“. Įmonės atstovai tiki, jog kiekvienas dirbdamas su jų kompanija gali jaustis saugus, tarsi pagalbos sulauktų iš artimųjų.

Trečias kriterijus. Operatyvumas. Nieko nėra nemaloniau nei sandorių vilkinimas. Kreipdamiesi į miškininkystės įmonės žmonės tikisi savalaikio aptarnavimo ir visus reikalus nori sutvarkyti greitai. Laukimas – vargina, nusprendus parduoti turtą žmonėms neretai pinigai reikalingi greitai, nesinori gaišti daug laiko konsultuojantis ir tvarkant reikalingus dokumentus. Operatyvus aptarnavimas džiugina UAB „Pusbroliai“ klientus, nes įmonė pagrindžia deklaruojamus teiginius – perka mišką greitai ir labai gera kaina!