Šakų išvežimas

Šakų išvežimas – mūsų rūpestis

Turite krūmais apaugusios pievos ir sukate galvą ką daryti? Mes nemokamai galime susmulkinti ir išvežti apie 30 kietmetrių medienos, tai sudaro apie 0,5 ha krūmais apaugusios pievos medienos kiekis.

Dažnas žemės savininkas nežino ką daryti su apleistomis teritorijomis. Tai įvairios pievos, kanalai ar pamiškės, per keletą nepriežiūros metų apžėlusios krūmais. O kur dar valstybinės institucijos, kurios už savininko žemių nepriežiūrą grasina baudomis.

Susisiekite su mumis ir kartu surasime optimaliausią sprendimą. Nepraleiskite galimybės, kad mes nemokamai sutvarkytume jūsų teritoriją: iškirstume krūmus, išvežtume šakas.

Nesukite sau galvos – krūmų šakų išvežimas mūsų rūpestis!

Jei nusprendėte genėti medžių šakas, turime jums keletą vertingų patarimų.

šakų išvežimas

Specialistai dažnai pastebi, kad medžiai būna genėjami netaisyklingai. Keletas patarimų, kaip genėti medžius, kad jie išliktų sveiki.

Medžių šakų apgenėjimą atlikite kruopščiai ir atsakingai. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte medžio žievės. Kitu atveju, bus suardytas natūralus medžio gijimo procesas. Jei atliksite šį darbą atmestinai, pašalinti nudžiūvusį medį bus daug sunkiau ir sukels daugiau problemų.

- Dažnai pasitaikanti klaida - per trumpai nupjaunama šaka. Likusi šaka yra atsakinga už rando audinio susiformavimą. Jei šaka nupjaunama labai trumpai medžiui sunku atsistatyti. Kai matote skyles medžių kamienuose, ar puvinius visa tai rodo, kad šakos buvo nupjautos per trumpai. Pjaukite taip, kad pjūvio vietoje nesikauptų vanduo ar dulkės.
- Kita klaida - paliekama per ilga šaka. Tokiu atveju medis negali suformuoti žaizdos. Jei paliekate atsikišusių šakų, jos yra blogai aprūpinamos medžiagomis, todėl sudžiūsta. Arba yra galimybė, kad palikta šaka sukraus pumpurų, kurie išaugs į ūglius.
- Patariama šaką pjauti dalimis. Jei pjaunate visą šaką iš karto, nuo svorio ji gali kristi žemyn ir krisdama suformuoti medžio kamieno atplaišą. Šioje atplaišoje gali veistis parazitai ir pažeisti patį medį.

- Pasirinkite tinkamą šakos pjovimo kampą. Šakos pjovimo linija turėtų būti statmena šakos augimo krypčiai.

- Šakas genėkite tinkamu metu. Pats tinkamiausias laikas – tai aktyvios vegetacijos laikas. Jei genėjimą atliksite kitu metu, gali būti sutrikdytos medžio gyvybinės funkcijos.

- Pjūvio vietą palikite atvirą. Nupjautos vietos nereikia tempti jokiomis „gydomosiomis“ priemonėmis, nes jos tik lėtina natūralų gijimo procesą. Tiesiog atlikite švarų pjūvį ir medį palikite ramybėje.

šakų išvežimas

Kodėl šakų išvežimui verta rinktis mūsų įmonę?

- Galime išvežti šakas net iš sunkiai prieinamų vietų.

- Savo klientams siekime suteikti itin kokybiškas paslaugas.

- Daugelis klientų mielai rekomenduotų mus savo draugams.