Krūmų kirtimas

Nemokamas krūmų kirtimas

Didelė teritorija apžėlusi krūmais ir jums kelia susirūpinimą vienas klausimas: kaip visa tai sutvarkyti? Dažnai pasitaiko, kad krūmus iškirtus jie greitai atželia. Atrodo tik neseniai plušote išsijuosę, o po keleto metų jūsų pastangų nė nematyti. Todėl patikėkite savo rūpesčius mums. Mes ne tik iškirsime krūmus jūsų teritorijoje, bet ir pašalinsime sumedėjusią augmeniją. Išvalyta teritorija ne tik džiugins jūsų akį, bet galėsite toliau atlikti žemės valdos priežiūros darbus.

Jums bereiks džiaugtis malonia ir sutvarkyta aplinka.

Krūmų kirtimo paslauga teikiama visoje šalyje ir dažniausiai yra nemokama.

Kada reikalingi leidimai krūmų kirtimui?

- Jei jūsų valda yra miesto teritorijoje. Leidimas reikalingas saugotinų medžių ir krūmų kirtimui.

- Jei jūsų valda yra rajone tuomet rekomenduojame kreiptis į savo seniūniją. Seniūnijos darbuotojai informuos ar jums reikalingas leidimas. Kai kuriais atvejais seniūnijos darbuotojas gali atvykti apžiūrėti jūsų valdą. Tačiau daugelį želdinių galima tvarkyti be raštiško suderinimo.

krūmų kirtimas

nemokamas krūmų kirtimas

Kodėl krūmų kirtimui verta rinktis mūsų įmonės teikiamas paslaugas?

- Prieš atliekant krūmų kirtimo darbus specialistai apžiūri augalijos būklę, todėl kirtimo ir valymo procesai atliekama kruopščiai ir atsakingai.

- Galime pasigirti profesionalia įranga, todėl maksimaliai greitai iškirsime krūmus ir sutvarkysime teritoriją, atliksime lauko valymo darbus.

- Kvalifikuoti darbuotojai išpildys net reikliausių klientų lūkesčius.

Susisiekite su mumis jau dabar ir kol mes tvarkysime jūsų aplinką galite planuoti savo poilsį ar pramogas.